Haber Detayı
20 Ekim 2020 - Salı 16:52
 
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yönetiminde büyük değişiklik.
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliğine Prof. Dr. Belgin Alaşehirli atanırken, Başhekim Yardımcılığına ise Prof. Dr. Şevki Hakan Eren atandı.
GÜNDEM Haberi
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yönetiminde büyük değişiklik.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi  Başhekimliğine Prof. Dr. Belgin Alaşehirli atanırken, Başhekim Yardımcılığına ise Prof. Dr. Şevki Hakan Eren atandı.

 

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Balat yaptıkları ortak toplantıda aldıkları karar gereği Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminde değişikliğe giderek yeni atama yaptılar. 

 

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliğine Tıp fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Belgin Alaşehirli atandı. Başhekim Yardımcılığına ise Acil Anabilim Dalında görev yapan Prof. Dr. Şevki Hakan Eren atandı.

 

Prof.Dr. ŞEVKİ HAKAN EREN

 

Prof. Dr. Şevki Hakan Eren, 1974 yılında Kilis’te doğdu. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur. Gaziantep Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı’nda 2015 yılında göreve başlayan Prof. Dr. Şevki Hakan Eren’in kliniksel uzmanlık alanı acil tıptır. Prof. Dr. Şevki Hakan Eren Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde görev yapmaya devam etmektedir.

 

 

 

GAÜN HASTANESİ’NDE DEVİR-TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Hastanesi’nde Başhekimlik Devir Teslim Töreni gerçekleştirildi.

GAÜN Hastanesi Başhekimlik Devir Teslim Töreni Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Balat’ın katılımıyla başhekimlik makamında gerçekleştirildi.

 

 

GAÜN Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Suat Zengin görevini Prof. Dr. Belgin Alaşehirli’ye teslim ederken GAÜN Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Balat,” Gaziantep Üniversitesi güzide bir üniversitedir. Bu üniversitenin en önemli vitrini de hastanemizdir. Hastanemizde çok değerli hocalarımızla çok değerli hizmetler veriyoruz. Halka hizmet veren hastanemiz öğrencilerimizin eğitim de aldığı bir hastanedir. Bu görevi şimdiye kadar yürütmüş olan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunmak isterim. Suat hocama özellikle teşekkür ediyorum. Pandemi döneminde ve öncesinde ekibiyle birlikte hareket ederek çok güzel hizmetler verdi. Şimdi ise görevi Prof. Dr. Belgin Alaşehirli devralıyor. Onun da geçmişteki idari tecrübeleriyle birlikte hastanemiz daha da ileriye taşınacaktır. Her iki arkadaşımı da kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Başhekimlik makamında görevi teslim eden Prof. Dr. Suat Zengin ise, “Belgin hocama çok teşekkür ediyorum. Kendisi asistanlığımız döneminde abla olarak bildiğimiz bir hocamızdır. Bu makamı bir emanet gözüyle almıştım. Bu emaneti daha ileriye taşıyacağına inandığım bir hocama teslim etmekten de çok mutluluk duyuyorum. Hocamızdan desteğimizi eksik etmeyeceğiz. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Görevi teslim alan Prof. Dr. Belgin Alaşehirli, “Sevgili Suat hocamdan görevi teslim alıyorum. İnşallah hastanemizi daha da ileriye taşıyacağız. Suat hocamız görev süresi boyunca çok güzel çalışmalar yapmış, süreci çok güzel yönetmiş. Bundan sonrasında da kendisinin desteğini, yardımını alacağız. Hastanemiz çok daha iyi hizmet versin diye uğraşacağız. Saygıdeğer rektör yardımcımız Prof. Dr. Ayşe Balat ve Prof. Dr. Suat Zengin hocalarımızın desteğiyle güzel işler yapacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Devir teslim töreni çiçek takdimiyle sona erdi.

Haber/Fotoğraf: ELİF EMİROĞLU

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı